Спорт та мистецтво

Освітній простір для спорту та дозвілля

Інститут прагне підтримувати безпечне та надійне середовище. На задньому дворі головного кампусу ми маємо вільний простір, який є активною і рекреаційною (спортивною) зоною, розташованою в центрі Харкова, до якої легко дістатися з більшості варіантів громадського транспорту. Студенти та викладачі використовують його для перерви, неформальної роботи та спілкування. Крім того, ми пропонуємо різні розважальні заходи, такі як барбекю вечірки, вечори кіно та національні культурні заходи. Ці заходи дозволяють студентам та членам громади об’єднатися та ознайомитись із світовою культурою. Міжкультурний центр проводить різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб допомогти студентам познайомитись з іншими людьми та встановити зв’язок із університетською спільнотою.

Спортивні споруди

Спортивна та фізична активність інституту продовжує розвиватися і розглядається як важлива частина досвіду студентів. Незалежно від того, є наш студент випадковим відвідувачем спортзалу чи елітним спортсменом, інститут пропонує деякі найкращі спортивні споруди та послуги підтримки.

У нашому KHIM Urban Space та сусідніх спортивних клубах є приміщення для проведення повного спектру традиційних видів спорту, таких як футбол, баскетбол, нетбол, бадмінтон, крикет, настільний теніс та дартс. Крім того, є можливість взяти участь у широкому діапазоні «способу життя» або занять фітнесом, від зумби до пілатесу та тренувань у високоякісних тренажерних залах.

Інститут надає та субсидує заклади, фінансує професійний персонал для управління закладами, забезпечує програми діяльності (наприклад, класи відпочинку) та послуги (наприклад, фізіотерапію), а також підтримує студентські спортивні клуби різними способами.

12.06.2018
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнері