Історія Університету та Інституту

Київський медичний університет – кращий приватний заклад вищої освіти (Рейтинг-2019), в університеті навчається близько 3500 осіб, 500 інтернів та 3000 студентів, 35 % – студенти-іноземці з 56 країн світу.

Київський медичний університет був заснований Поканевичем Валерієм Володимировичем (1950-2012р.р.) — заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук, доцентом, Генеральним директором Української асоціації народної медицини, головним позаштатним спеціалістом МОЗ України зі спеціальності «Народна і нетрадиційна медицина».

В.В. Поканевич стояв у витоків розбудови системи кадрового потенціалу у сфері народної і нетрадиційної медицини України. За його ініціативи та участі у 1998 році була започаткована лікарська спеціальність «Лікар з народної та нетрадиційної медицини», яка була внесена до переліку лікарських посад у закладах охорони здоров`я.

У 1992 році Поканевич В. В. створив Київський медичний університет, робота якого базувалася на необхідності впровадження найбільш ефективних, науково обґрунтованих методів і засобів народної та нетрадиційної медицини до комплексної терапії захворювань у системі медичних закладів України. Реалізація цієї концепції знайшла відображення у функціонуванні і розвитку вищого медичного навчального закладу нового типу, навчання студентів якого сьогодні – це поєднання засад класичної та народної і нетрадиційної медицини, про що так мріяв В.В. Поканевич.

Університет готує фахівців за напрямом підготовки 22 “Охорона здоров’я” на факультетах: медичний за спеціальністю “Медицина” (222), термін навчання – 6 років, форма навчання – денна, стоматологічний факультет за спеціальністю “Стоматологія” (221), термін навчання – 5 років, форма навчання – денна, “Фармація. Промислова фармація” (226), форми навчання – денна та заочна, терміни навчання 5 та 5,5 років відповідно.

Над впровадженням новітніх освітніх технологій, покращенням клінічних та учбових баз, оснащенням опорних кафедр, поліпшенням матеріально-технічної бази Університету та комфортом студентів працює близько 500 осіб професорсько-викладацького складу, не рахуючи адміністрації. Кількість випускників на сьогоднішній день налічує близько 4000 осіб. В Університеті кожний п’ятий викладач — доктор наук, а кожний третій — кандидат наук.

ХАРКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕДИЦИНИ ТА БІОМЕДИЧНИХ НАУК

Впровадження корисного досвіду та створення нового завжди було візитівкою Київського медичного університету. У 2017 році виникла ідея створення територіально відокремленого підрозділу університету. Вибір припав на «найстудентніше» місто України – Харків.

Саме в Харкові, 21 лютого 2018 року було урочисто відкрито Харківський інститут медицини та біомедичних наук ПВНЗ «Київський медичний університет». Відкривши свої двері для студентів у лютому цього року Інститут стрімко набирає обертів показуючи високий рівень якості освіти та сервісу. Проходячі етап ставлення ми намагоємось максимально активно імплементувати всі корисні надбання, що має Київський університет. На сьогодняшній день в Інституті функціонує один факультет – медичний. Проте згодом планується відкриття інших, наприклад Стоматологічного.

Головна мета – забезпечити якісну теоретичну та практичну підготовку фахівців з використанням новітніх освітніх методик і технологій та організувати навчальний процес в межах політики нульової толерантності до корупції (CorruptionfreeUniversity). Професорсько- викладацький склад Харківського інституту складається з докторів та кандидатів наук, професорів та доцентів, що в досконалості володіють англійською мовою та мають досвід викладання іноземним студентам.

Корпус Інституту розташований у самомі центрі міста – у п’яти хвилинах ходьби від ст. метро Архітектора Бекетова на затишній вулиці.

Кожна навчальна аудиторія обладнана принаймі одним плазмовим смарт-телевізором, що дає змогу викладачу проводити кожне заняття, супроводжуючи викладення матеріалу презентацією, навчальними відео тощо.

Маємо розгалужену систему відеоспотереження, що, поперше гарантує безпеку всіх студентів, а подруге допомагає контролювати якість надання освітньої послуги.

Кожен студент забезпечений підручниками та доступом до симуляційного обладнання, що дає змогу відпрацювати певні практичні навички навіть не виходячі з аудиторії.

25.10.2017
ПОДІЇ | Всі Події