Звернення Президента/Директора

ПРЕЗИДЕНТ КИЇВСЬКОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ОЛЕКСАНДР ПОКАНЕВИЧ

Шановні друзі! Щиро вітаю на офіційному сайті Харківського інституту медицини та біомедичних наук ПВНЗ «Київський медичний університет»!

Дозвольте одразу питання.

Чим для Вас є медицина?

Для мене – це пристрасть, улюблена робота, справа життя декількох поколінь моєї родини. Впевнений, що ви знайомі із висловом генія всіх часів Гіпократа – «Медицина – найблагородніше з усіх мистецтв!».

І це дійсно так. Від часів Гіпократу медицина була та залишатиметься однією з найважливіших сфер людської діяльності, базисом існування людськості, а гарні спеціалісти – найзатребуванішими у світі! Запрошую Вас стати справжніми професіоналами медичної галузі у дружній родині Київського медичного університету, адже лікарями не народжуються – ними стають у КМУ!

_________________________________________________________________________________________

ДИРЕКТОР ХАРКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕДИЦИНИ ТА БІОМЕДИЧНИХ НАУК, ВІКТОРІЯ ОСТАПЕНКО

Шановні колеги, абітурієнти, пані та панове! Рада вітати Вас на нашому офіційному сайті!

Будучи медиком запевню Вас, лікарська професія – дуже складна та надвідповідальна. Від професійності та правильності дій лікаря часто залежить життя або доля людини. Проте важливість та затребуваність цієї професії переоцінити складно. Ми ставимось до підготовки наших студентів із розумінням, що саме вони – майбутнє не тільки вітчизняної медицини, а й світової! Із натхненням та пристрастю до своєї справи кожного дня наших стінах вчаться, ростуть та виховують у собі кращі якості, оспівані Гіпократом у його клятві, майбутні лікарі – студенти Харківського інституту медицини та біомедичних наук.

Запрошуємо до нас! Медицина в серці!

25.10.2017
ПОДІЇ | Всі Події